† Vyjádření Sociopatů †

→ hσνησ

1. června 2016 v 22:53 | • ɑʀi wɛiɳ ★ ȶɦɛ քǟȶɦ օʄ քֆʏƈɦօքǟȶɦ •
"Čumíš daleko, hovno vidíš? Nejsi na tom tak špatně, někdo nevidí ani to hovno."
SERU! VÁM! NA! TO! Zasrana škola xd dneska mě vydeptali uplně.. nemam slov xd. Aspoň že ještě existuje zlaty lolko *w* jedina věc ktera dokaže opravdu zlepšit naladu xD ten pocit když se citite chytře oproti těm čurakum co vam nadavaj to je prostě.. xd dneska sem potkala jednu holčinu. Vyjadřovala se nadměrně užasně, musim uznat :D a ted se podivame na inteligenci tohoto naroda.. prosim zatleskejte.
DarkSideOfMask TADA!: tohle se stava když stavite jenom damaž xd
HunyGirl: chod do pače
HunyGirl: dievcatko
HunyGirl: inteligentne
Call Me Fate SVK --ToD: je to aram pohodička
HunyGirl: potahane
HunyGirl: ale nakopat
HunyGirl: a rozjebat papulu
HunyGirl: a kokota do huby
HunyGirl: nech sa zobudi
Děkuji všem za pozornost.

◄[ɓáʇ sǝ jǝ zdɹɐvé]►

17. května 2016 v 20:07 | • ɑʀi wɛiɳ ★ ȶɦɛ քǟȶɦ օʄ քֆʏƈɦօքǟȶɦ •
Musíš poslouchat 3tím okem, chapeš ne?
Chceš-li žít ve zdraví a bohatsví tak si musíš sehnat svojí starou ponožku a dát do ni veškere peníze co máš a pak budeš.. za debila :D no jo. Popravdě.. blíži se maturita, atd. atp. [zdá se mi to nebo mi bliká žárovka? o.0] Věříte na víly?
Vžum, vžum.
Popravdě.. už mám dost svýho života. A tvýho života. A jeho života. A každýho kdo si furt jenom na něco stěžuje. Buď to jsou vztahy nebo to je nějaká další píčovina. [Strč si svoje slzy do prdele, mě fakt nezajimaš buzno! Haa! :D] Kolik z vás si někomu stěžuje a brečí do polštářku. I jiný lidi maj problémy, ne jenom ty. Proč se musí furt někdo s něčím někomu svěřovat kurva. Je to trapny. Je ti snad líp po tom když to někomu řekneš? Já myslím že ne.
Ehm. Jo, skončila sem s monologem. :D
 
 

Reklama