Phone Games

12. ledna 2018 v 15:05 | • ɑʀi wɛiɳ ★ ȶɦɛ քǟȶɦ օʄ քֆʏƈɦօքǟȶɦ • |  † Vyjádření Sociopatů †
Vybrala jsem z Play Store svoje 3 aktuálně nejhratelnější hry, něco málo o nich napíšu (kdyby to náhodou chtěl někdo hrát tak aby věděl oč jde :D)

1) Village LIfe


Tuto hru jsem si docelá oblíbila, má hezkou grafiku, nic složitýho v ní také není. Jen je spíš pro lidí, kteří nemají moc času na hraní. Většinu věcí co tam musíte udělat je na čas, něco trva 2 minutky něco zase 5 dnu :D mužete si to samozřejmě urychlit tím že se budete koukat na reklamy (tzv. game of reklams :D) Jinak se mi líbi, žádné výčitky k tomu nemám.

2) Kendall & Kylie


Hezká grafika, zajímavé questy, ale opět, pro lidí co nemají čas na hraní. Jelikož jak máte nahoře ty blesky tak musíte čekat než se vám nabijou aby jste plnili questy v čas a nestalo se vám to že třeba jste to nedodělali a máte pak jenom pulku :D zvláštní druh hry, ale taky takový pro zabití pár minut volného času. Hodí se spíš pro holky, nebo pro lidí co se zajímají o takové ty srajdy jako vzhled postavy a podobně. Máte tam hodně oblečení, ale většinu koupíte jen za real money :D samozřejmě něco málo ta hra vám dá, ale nic extra.

3) Homescapes


Takhle hra má víc druhu her, tohle je verze kdy renovujete barak, pak tam je ještě zahrada a mám pocit že ještě něco ale nejsem si jistá :D no a tady vlastně aby jste něco renovovali tak musite odehrat hru a ono vám to dá takovou hvězdičku za kterou pak vyměňujete stary nábytek za nový. Občas je to taky o čekačce, když prohrajete ty mini hry 5x za sebou :D tak musíte čekat 20 minut než se obnoví to jedno srdíčko.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.