♦Zpověď - 告白♦

27. července 2015 v 0:32 | Luka ★ Corpse here ☜❤☞ |  ~ my diary
Určitě každý z nas proživa v životě okamžiky, ktere nejsou uplně podle jeho představ.. nepřinašeji radost a niči nas ze vnitř i z venku.
Popravdě řečeno.. ja nejsem zrovna moc dobry člověk. Dělam spustu chyb ve svem zaostalem a tichem životě. Nezajimam se o všechno to okoli ktere mě obklopuje. Nezabyvam se lidma. Jsem neustale jen zavřena mezi 4ma zdma, doma, sama. Možna to už na mě ma nějaky, ne zrovna pozitivni, vliv. Možna jsem se už zblaznila. Možna už jsem mrtva. Všechno to je jen domněnka meho pochmurneho života. Vite.. přišla jsem o všechny přatele.. ale vlastni chybou, když si nevažite toho co mate tak o vas brzy přestane byt tež zajem. Budete sami. V kleci. Takže nezapominejte na lidi, kterym na vas opravdu zaleži. Nesnažte se uzavirat do sebe, to vas jenom časem zniči.. nemusi to přijit hned, ale přijde to. A až se to stane tak všechno padne.. a zjistite že jste tu sami. Lide jsou zvlaštni rasa, ne každy je stejny.. někdy dokažou mile překvapit, někdy naopak zklamat. Za tu čast života co jsem ztravila na teto planetě, se mi ještě nepodařilo rozlousknout v čem se skryva ta krasa toho žit tu, žit tu s lidma, ktery se mnou sdileji veškery svuj život.
Zahazovat svuj život kvuli problemum, ktere jsem si sama vytvořila je asi nesmysl. Snažit se je řešit taky nepřipada v uvahu.. a proto jsem se rozhodla začit od znova. Novou knihu. Novou kapitolu. Nove ja. Snad se mi podaři a nezklamu samu sebe znova jako posledně. Prosim, držte mi palce at mi to vyjde. Muj novy život.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.